نیتروژن ساز

image

##https://airtrustco.com/##

##https://airtrustco.com/##

نیتروژن ساز

هنگامی که نیاز به تعویض یا تعمیر فیلتر روغن یا انژکتور سوخت نیتروژن دارید، حمل آن می تواند آزاردهنده باشد. شما می توانید با یک نیتروژن ساز بدون روغن از این دردسر جلوگیری کنید. به جای اینکه مجبور باشید انژکتور سوخت نیتروژن سنگین را بچرخانید، می توانید به راحتی کمپرسور بدون روغن را باز کنید و در عرض چند دقیقه از آن استفاده کنید. استفاده از این ابزار کوچک راحت بسیار آسان است. کمپرسور بدون روغن دارای کنترل از راه دور مخصوص به خود برای کنترل جریان نیتروژن و جلوگیری از ریختن آن به هوا است. تنها چیزی که باید به خاطر بسپارید این است که روغن را بالا نگه دارید تا ژنراتور نیتروژن شما به درستی کار کند.

کمپرسور اویل فری

برای تغییر نیتروژن باید پیچ ​​پمپ را باز کنید و درپوش آن را جدا کنید. سپس به سادگی یکی از قدیمی ها را بردارید و جدید را در آن قرار دهید و آن را با گیره های موجود ببندید. فقط چند دقیقه طول می کشد تا گاز به باک جریان یابد و سپس می توانید سوخت خود را در آن قرار دهید و از واکنش سریع موتور نیتروژن لذت ببرید. پمپ نیز به راحتی جدا و جدا می شود تا بتوانید مخزن گاز و جریان گاز را بسیار راحت تر از قبل بررسی کنید.

دستگاه نیتروژن ساز

برای مواقعی که از نیتروژن ساز خود استفاده می کنید و نیاز به تعویض پمپ دارید، این کار نیز به راحتی قابل انجام است. تنها کاری که باید انجام دهید این است که گیره ای که پمپ بنزین را به کمپرسور می بندد باز کنید، پمپ را بردارید و پیچ هایی که آن را روی سیلندر محکم می کند را بیرون بیاورید. شما به سادگی مورد جدید را در همان نقطه قرار دهید. کمی سفت کردن به جریان آزاد نیتروژن کمک می کند. و کل فرآیند با این کلیپ های جدید بسیار سریعتر انجام می شود.

پکیج نیتروژن ساز

یکی دیگر از ویژگی های سازنده نیتروژن این است که کمپرسور بدون روغن است. این بدان معنی است که هیچ کثیفی یا مواد دیگری وجود ندارد که سیستم ورودی هوا را مسدود کند. بنابراین، حتی اگر موتور کثیفی داشته باشید، این محصول عالی عمل خواهد کرد. لازم نیست نگران مخازن سوخت نیتروژن کثیف یا خطوط کثیف باشید. عالی کار میکنه!

استفاده از سوخت نیتروژن نسبت به پروپان نیتروژن ایمن تر است. این سوخت به مراتب کمتر سمی است، به این دستگاه نیتروژن ساز معنی که شما مجبور نخواهید بود نگران تنفس بخارات ناشی از آن باشید. نیتروژن نیز غیر سمی است، اما استفاده از عینک ایمنی، ماسک یا دستکش همچنان ایده خوبی است. استفاده از نیتروژن در مقایسه با پروپان ارزان‌تر است. به همین دلیل است که افراد بیشتری به جای پروپان از نیتروژن استفاده می کنند. اگر در مورد پولی که در طول سال ها از خرید این کالا صرفه جویی می کنید فکر می کنید، قطعا ارزشش را دارد.

این دستگاه به صورت معکوس نیز کار می کند، یعنی می توانید از آن برای ایجاد گاز نیتروژن استفاده کنید. این برای تامین انرژی هر ابزار هوایی که ممکن است در خانه داشته باشید عالی است. این به این معنی است که هنگام استفاده از ابزار هوای خود نباید منتظر بمانید تا گاز تمام شود. شما می توانید ابزارهای خود را فوراً نیرو دهید.

کمپرسور نیتروژن برای کارکردن موتورهای دیزلی بدون سوختن روغن نیز عالی عمل می کند. این به این دلیل است که نیتروژن به موتور دیزل تزریق می شود و موتور اجازه می دهد بدون سوختن روغن کار کند. همچنین از سوخت نیتروژن همراه با آب برای تولید گاز نیتروژن اکسید استفاده می شود که یک سوخت سوزاننده بسیار قوی است. این سوخت همچنین بسیار تمیزتر از سوخت های نیتروژن معمولی است، به همین دلیل است که در بین دوستداران نیتروژن بسیار محبوب شده است.

این کمپرسور بدون روغن از سازنده نیتروژن واقعاً یک محصول ضروری برای هر علاقه مندان به نیتروژن است. این مورد باعث صرفه جویی در زمان، پول و دردسر می شود که هنگام استفاده از ابزارهای استاندارد Nitrous تجربه خواهید کرد. این محصول از جنس استنلس استیل مرغوب صنعتی می باشد که آن را به یکی از بهترین محصولات موجود در بازار تبدیل کرده است. سخت و بادوام ساخته شده است تا دیگر نگران خراب شدن یا نیاز به تعمیرات مکرر نباشید. بنابراین اگر به دنبال یک ابزار